Yukarı Dudullu havalandırma servis merkezinde

Yukarı Dudullu havalandırma servis merkezinde
Kasım 28, 2020
Ihlamurkuyu havalandırma servis merkezinde
Kasım 28, 2020

Yukarı Dudullu havalandırma servis merkezinde; kanal ve havalandirma imalatı, menfez, panjur, tank ve havalandırma izolasyonu gibi çeşitli hizmetler sunulmaktadır. Uzun yıllardan beri 
Yukarı Dudullu’da havalandırma sektöründe hizmet veren firmamız İstanbul Yukarı Dudullu’da önemli bir yere sahiptir. Yukarı Dudullu ilçesinde işletme sahibi müşterilerimizin endüstriyel havalandırma ihtiyaçlarını karşılamak ve en iyi hizmeti almalarını sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Havalandırma, izolasyon, iklimlendirme, ısıtma ve soğutma sistemleri imalatı & kurulumu, klima bakımı hizmeti veren şirketimiz, Yukarı Dudullu’da havalandırmacı arayan vatandaşlarımız için uzman ekip ve teknik kadrosuyla durmadan yoluna devam ediyor.

Yukarı Dudullu Şubemizde Neler Bulacaksınız?

İstanbul geneline yayılmış şube yapısı ile Yukarı Dudullu havalandırma firması yada Yukarı Dudullu havalandırma servisi adını kullanarak, isteklerinize ve taleplerinize en kısa zamanda cevap verebilmek adına, geniş bir kadro barındırmasıyla beraber, Yukarı Dudullu bölgesinde uzman iş anlayışı ve müşteri memnuniyetini hedef edindik. Yalnızca havalandırma alanında değil, tesisat ve tank izolasyonu, davlumbaz imalatı ve montajı, fan ve kanal montajı gibi çeşitli alanlarda faaliyet göstermekteyiz. Havalandırma aktif karbon filtre, aspiratör, havalandırma boru ve şapkası, radyal fan, redüksiyon, hız anahtarı, hortumu gibi farklı havalandırma aksesuarlarını Yukarı Dudullu şubemizden satın alabilirsiniz. Yukarı Dudullu havalandırma firmalarının aksine uygun galvaniz havalandırma boru fiyatları ve ücretsiz keşif imkanımız bulunmaktadır. Yukarı Dudullu’da havalandırma ustası ekibimiz bu ilçede bulunan müşterilerimizin taleplerine karşılık servis vermeyi görev edinmiş durumdadır.

 • Yukarı Dudullu’da neler mi yapıyoruz?
  • Yukarı Dudullu havalandırma sistemi montaj ve bakımı.
  • Yukarı Dudullu tesisat, tank ve boruların izolasyonu.
  • Yukarı Dudullu menfez yada panjur uygulaması ve satışı.
  • Yukarı Dudullu davlumbaz imalatı.
  • Yukarı Dudullu baca kurulumu, kanal sac kaplama işlemleri.
  • Yukarı Dudullu sığınak havalandırması
  • Yukarı Dudullu havalandırma kanalı imalatı (hava kanalı)

Yukarı Dudullu Havalandırma

Yukarı Dudullu Havalandırma denildiği zaman, aklınıza ilk olarak gelen Yukarı Dudullu şubemizde, çeşitli havalandırma ürünlerini, imalat ve montaj hizmetinin yanı sıra, tadilat onarım ve bakım servisi vererek sizlere yardımcı olmaktayız. Yukarı Dudullu şubemiz, havalandırma sistemleri hakkında bilgiler verdiği gibi servis imkanıda sunmaktadır. Özel donanımlı Yukarı Dudullu havalandırmacı çalışanlarımız başta havalandırma sistemi olmak üzere, baca imalatından montajına, menfer veya panjur kurulumuna kadar birçok alanda bilgiye ve tecrübeye sahip olduğunu da belirtmek isteriz.

 • Yukarı Dudullu havalandırma’nın verdiği hizmetleri;
  • Kanal sac kaplama uygulaması
  • Baca imalat ve montaj
  • Menfez ve panjur
  • Fan ve kanal montajı
  • Davlumbaz imalat ve montajı

Birçok alanda verdiğimiz hizmetlerin hem kurulumunu, hem de imalatını kendimiz yaptığımız için, yaptığımız işin sonuna kadar arkasında duruyoruz.

Nasıl Hizmet Veriyoruz?

Yukarı Dudullu Havalandırma; montaj, bakım, onarım ve izolasyon gibi işlemlerinizin hepsini uzman ekiplerimiz ve deneyimli personellerimiz sayesinde, sorunsuz bir biçimde halledip, kısa sürede sizlere sunmaktadır.

Bizlere ihtiyacımız olan bilgileri verdikten kısa bir süre sonra Yukarı Dudullu adresinize kadar gelip, bakım onarım veya yeni siparişlerinizin montajı için sizleri rahatsız etmekteyiz. Yukarı Dudullu semtinde ikamet eden müşterilerimiz için özel olarak sağladığımız bu hizmetle, havalandırma işlemlerinizin daha fazla aksamamasını ve isteklerinizin bir an önce karşılanmasını hedefliyoruz. Yukarı Dudullu içindeki siparişlerinizi en kısa sürede, belki de aynı gün içerisinde sağladıktan sonra, sizlerin önünde deneyip, onayınızı almadan hizmetimizi bitirmiyoruz. En uygun fiyatlı ürünlerin, en kaliteli olanlarıyla buluşmanıza olanak sağlayan havalandırma sistemi kuran şirketimiz, iletişim konusunda da sorunsuz hizmetler sunmaktadır.

  1. Gerekli bilgiler alınır

(havalandırma ölçüleri, alan hesabı, cihaz seçimi, debi hesabı, emiş hesabı, fan hesabı, risk analizi vb.)

 1. Adresiniz ziyaret edilir
 2. Aynı gün fiyat teklifi iletilir
 3. Ardından Kurulum yapılır
 4. Müsteri onayı alınıp, teslim edilir.

Yukarı Dudullu Şubesi İletişim

İhtiyaç halinde Yukarı Dudullu havalandırma servisinin bir telefon kadar uzağınızda olduğunu unutmayın. Sitemizde yer alan iletişim bölümünden bizlere ulaşıp, istediğiniz tüm hizmetler hakkında detaylıca bilgi alabilir, eğer isterseniz anında sipariş veya onarım talebinde bulunabilirsiniz.


Yukarı Dudullu havalandırma firmaları

Yukarı Dudullu havalandırma firmaları için gelen aramalar: Havalandırma ile ilgili yönetmelik, Havalandırma imalatçıları, Havalandırma tesisatı, Anemostadlar, Difüzörler, Susturucular, Müdahale ve kontrol kapakları, Damperler, Değişken debi ayar damperi (VAV), Hepa filtre kutusu, Plenum kutuları, Yer konvektörleri, Isı geri kazanım cihazları, Kanal tipi fanlar, Hücreli aspiratörler, Klima santralleri, Mutfak havalandırma sistemleri, Sıcak hava apareyleri, Elektrostatik filtre, Toz toplama ünitesi, Baca tipi sulu filtre.

Diğer havalandırma firması şubeleri;

Comments are closed.